Prikaz jedne poruke
Stara 17.7.2010, 17:59   #118
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Informacije sam stekao dugim stazom u PW

-kakve veze ima ko prodaje mirage dal je to 100+ lik il low lvl xD ? a i uglavnom su alt shopovi uostalom koga briga ,bitno ti je da kupish po razumnoj ceni lol
-Znam za DQ lol ima teme i na PWI forumu o tome,ja pokushavam da ti kazem da to neutiche toliko,ako znash gde i sta treba da grindas necesh nesto osetiti po dzepu ^^ tj govorim u svoje ime,ja nisam osetio da sad imam nesto kao manje kinte.
-Matori u vezi eventa pa lol ja solo kad radim uvek budem 22\23 mesto ,kad sam sa squadom uvek u ToP 10 ,i to mi je stvarno postao ozbiljan nachin da zaradim velike pare P.S. nisam ni ja 5.0 ,samo dmg mnogo boli bosseve i te skrbave mobove btw mogu ti objasnim kako i sta ako si zainteresovan...
-Pazi preshlo jeste ali tako mali broj da je to skroz neprimetno a i tih par koje ja znam da su preshli su se pokajali u PM ,posto sad 05 moraju da pucaju jako velike pare da bi uchili skilove <ajde pare manje vishe 100+ ima pare,nego spirithhhhh> QQ
-Pfff hyper pa kakve veze ima ,to je njihov problem sto zele da budu high lvl na brzaka,zato imamo tone high lvl_a koji su 1hit svakom ozbiljnijem igrachu + nobovi su preleteli igru pa sad neznaju da se snadju<a i lepo dropaju fesh lol>
-U lunaru su bagovani normal questovi,brate radim i solo i squad mod ponekad,tako da znam ,solo mode ti ima 3 mape tj 4 posto se random bira izmedju 2 mape koja ce da te zabode kao 3_ca (:
-lol verujem Saladi <Caesar> su izgubili dosta ljudi + trpe prozivke na konto toga sto su nekad ownowali mapu..ma to je glupost,jbg mnogo no lifera ima u igrama i umesto da se zezaju oni se podbadaju i napadaju lol trebao si sinoc da vidish WC Tao\TheEmpire\Rad...tuzno....al jbg tako je u svim igrama nazalost...
-Nop mislio sam kao sto rekoh na claw archera ,sad naravno imaju slabiji def od BM_a ali sa ok gear i dobrim klerikom su najbolji moguci DPS\Tankeri
-Pa evo ti meni lichno na 101.lvl_u <Cleric> evo ti par nachina kako i koliko u proseku zaradim:
1-Kao sto rekoh grind od 1.2 do otprilike 2mil za par sati
2-Event ,ako nismo polupani oko 1-3mil <to je ni 10min posla>
3-niravana ,oko 6-10mil svake noci <problem su kljuchevi>
4- TT u principu radim lakshu varijantu 3-1 <u proseku 1mil> posto me smara i skroz mi je odbojna ta instanca ili 3-3\2-3 <zavisi od dropa mada u principu 3mil+> ako me nateraju
5-BH 300kminimum -2mil il vishe
6-World Bossevi,otprilike 1x 2x nedeljno soliram soul huntera <oko sat ipo u proseku> 2+mil + ostale u squadu pa delimo kintu isto tako oko 2-3mil each
Ponekad kazem uradimo lunar,mada bash retko jer traje oko 4h :\

-Ma bre ima brdo 100+ ,samo su smoreni jer su napucali chareve za mesec dana i sad neznaju sta i kako da rade i spadaju NOOB_vi na svakom koraku ,jel verujesh da sam upoznao osobu koja me je na lvl 93 pitala *kako da kupim +3 armor i oruzje,odakle ljudima to* ,zatim par BM koji nezna sta je stun <posle 5 squad wajpa u RB delta sam morao da kikujem debila jer jednostavno nezna staje ****ni stun> ,hmmm idemo na barba lol lik 97.lvl nezna koji mu je skil AOE a koji nije WTF lol sta si ti igrao do sada zeko peko ,onda klerici koji pokushavaju da me PK_ikiraju sa ciklonom i wild tanderom i tanderbalom + nekoriste plume shild i guardian light dok ih cepam za plumom a barbove sa plumom....msm o cemu prichamo?

lol tajkun nop veruj mi samo lagano djuskaj,probaj sta ti najbolje lezi i naravno za sve je potrebno vreme
Znači ti si to Mollochu sunce li ti žarko !!!

I opet se mimoilazimo oko teme k'o kiša i Kragujevac lol (mada u zadnje vreme ne znam sa ovim olujnim kušama )

* nisu svi altovi lol, ima mnogo fali likova u tom delu, i veruj mi kukaku za svaku kintu
* e to je caka lol, što a ti ne osećaš, ne znači da drugi neće Ja ličnu ne grindam, i vadim keš iz daily questova; nije puno, al' ima za mene
* I da, radio sam solo, ono trčanje i dobijemo oko 2k+ contri, ali brate smara ko foka, i obično začepim u RB u to vreme, tako, frk dat
* Maj pojnt ekzaktli
* Koji ti zabagovan? Onaj što ne daje drop od Massaca Seben? Ili oni debilni class bossevi? (još ne mogu da nađem žrtve za squad mod ali moraću da nafarmam gold armor nekako)
* Verujem, i to stvarno neko treba da dokumetuje i objavi, zabava za opšte narodne mase
* Ma zarada nije teška, kažem, ko oće, snađe se, ali nema svako iste uslove, a i cene preživljavanja su skočile na angro

* O znam vrlo dobro lol, samo pravi razlik između nooba i pro nuba lol, ovaj zadnji ima džigericu da ti pojede (kao taj tvoj bm lol). A što se PK klerika tiče, sačuvaj me bože lol, mislim sve je rećeno imenom "inventor"

Sada sam lično u trci da navatam 3cu leptiricu u RB, pa onda da vidimo šta i kako dalje, i sa parama i sa igrom

Peace Molly
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke