Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2021, 22:51   #48
maxx
Član
 
Član od: 6.1.2006.
Poruke: 368
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: gaming laptop do 80k

Citat:
DaniloNS kaže: Pregled poruke
Sve po oglasima je smeće, automobili, monitori, kućišta, hdd, ssd, grafičke, muzički instrumenti, telefoni, laptopovi,...Od kojekakvih nakupaca i preprodavaca se više ni polovno kućište ne može kupiti. U Novom Sadu i okolini bukvalno dva preprodavca drže monopol na polovnim kućištima, ono je strašno, a ponuda krš krševa, kućišta bukvalno ne znaš gde su više izgrebana, a cene ih ko neki nov novcat MS industrial. Monitori isto, 2-3 ista preprodavca, a na monitorima svi paneli izgrebani na nekoliko mesta. Ako panel nije izgreban onda ga brate mili cene ko da je novo, kao da smo svi mi ovce i da ne pratimo cene preko online pordavnica. A automobili...lud je svako ko u Srbiji kupuje automobile na nekom auto placu, svakom je kilometraža vraćana nekoliko puta, sve je to prešlo pola miliona. VW Golf 6 na auto placu realno vredi 1.000 eur, jer u njega u startu mora da se utuče 3-4.000 eur da te ne bi za mesec dana od kupovine ostavio negde na putu.
Ja kupujem nesto polovno samo onda kada sam prinudjen,tj kada tog neceg nema novog ili mi je iz nekog (najcesce finansijskog) razloga novo nedostupno...

Eto npr pre skoro mesec dana sam kupio polovnu 1080ti grafiku (tj dao moju rx580 i doplatio 200 i kusur eura) jer nesto novo u tom rangu snage (rx5700xt) nisam mogao da nadjem,vec je bila pocela nestasica grafika i majning ludilo.....da je ne ureknem,radi super i bas mi se svidja.....prodavca sam nasao na KP imao je puuno pozitivnih ocena,svi ga hvale i stvarno je lik ok...

Kuciste sam takodje kupio (trazio i nasao) na KP....mada ne mogu da kazem ni da je novo (bukvalno kao iz radnje),ali ni polovno,mada izgleda da je nekorisceno....tj taj model kucista vise nema po prodavnicama,a uvek mi se dopadalo,i ispostavilo se da je fenomenalno....veliko,prostrano,hladno,kvalitetno. ..

Polovan auto sam kupio u Srbiji,ali ne na placu vec od prvog vlasnika...taj auto je bio moj momacki san (polusportska masina sa 200ks),i eto kad se ukazala prilika i nasao primerak koji mi se svidja sa malo KM ja ga kupio...iako nije bio jeftin i ima preko 2000 "kubika"....

Hocu da kazem kada se bas traze i "proberu" polovne stvari i ako se zna od koga se kupuje moze dobro da se prodje.....e sad,ne znam da li je tako sa laptopovima...do sada ih nisam kupovao polovne
maxx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke