tema: [Android] Motorola Moto G
Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2013, 16:35   #22
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Re: Motorola Moto G

Citat:
RexGrammer kaže: Pregled poruke
Zar mogu da lupe PDV na model koji nema u prodaji kod nas? I kako ide to narucivanje iz svabije? Preko Motorolinog sajta ili u nekoj njihovoj lokalnoj prodavnici (pretpostavljam da su tu vece cene)?
Pa vidi, s obzirom da zapad nije istok (kina) ne znam koliko bi mogao da se dogovoriš da ti spuste cenu,da bi izvrgao pdv.Drugo carinu mislim da ne plaćaš za robu iz EU,sad ne znam kako bi se računao telefon iz USA kupljen u DE.Treće koliko sam video do sad su sve gastosi donosili kupljene modele i plaćene odavde,znači samo transporteri. Četvrto,ako ga sam naručiš i poručiš na kućnu adresu smisao jeftinog telefona je izgubljen,jer sto bi ti prvi kupio školu, pa te ta motorola ispadne skuplja nego po našim oglasima 220 +€.
Btw taj fon je i u DE 180€ po prodavnicama,samo on line je 170-175€.
Moja preporuka, da ako si bas resio motorolu,zamoli nekog prijatelja u AU,DE...da je kupi, a ti mu daš pare kad dodje,ili mu pošalješ nazad po autobusu,po kome ti on pošalje fon.Nemoguće da nemaš ni jednoga prijatelja gast-arbajtera.


Poslato sa roamera koristeći TT 2
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke