tema: DiRT Rally
Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2017, 22:14   #54
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.409
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: DiRT Rally

Мало сам се извежбао. Успео сам једном бити други. Пар пута трећи. Вртим се у просеку између 3-6 места у зависности да ли слетим некад са стазе или не. Ако слетим 3-4 пута, будем ту негде шести. На најлакшој тежини наравно. Пробао сам једном на мастер, нисам био задњи, добро је, 15 од 16 . На елит тежини сам био 11. Треба возити умерено. Постепено додајем гас. Ретко возим преко 130. И може се бити трећи. Под условом да се не слети са стазе ни једном. Кад сам био једном други, осам секунди је први био испред мене, а ја 13 секунди испред трећег. За спринт трке наместим throtle sensitivity на максималних 150%. Ауто иде спорије, више времена му треба да нагура 130-150. Имам осећај као да је ауто теже. И не лети преко брда кад налетим. Возити брзо је велики ризик. Спорије и сигурније је боље возити, него брже. Увек сам био лош ако возим брже. Брзина ми неће помоћи да остварим добро време. На споријим стазама наместим мањи throtle sensitivity. Мада некад ми и не помаже. Зависи од аута и ако ме у*ере да добро одвозим. Играм искључиво на џојстику тј. џојпаду. Ајде да кажем на крају да ми је четврто место неки overall просек. Треће извучем на мишиће.

Првопласирани АИ има лудачко време на мастер тежини у Финској на спринт стази. 3:20. На опен тежини 3:50. Ја не могу испод 4 минута. Једва одвозим 4:11. То ми је неки максимум за сада. Колико сам приметио, само првопласирани убија. Остали возе просечно или имају много лошије време од мене. Другопласирани је мало изнад мог просека. Остали нису недостижни. Са трудом се може бити чак и други. Тренутно не могу да будем први. Нисам толико добар. Јако је тешко. Циљ ми је да добро возим. Задовољан сам и да будем трећи. Презадовољан.

Poslednja ispravka: Љуша (20.2.2017 u 22:32)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke