Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 17:08   #48
Dr. Marko
nadničar
 
Avatar korisnika Dr. Marko
 
Član od: 17.8.2007.
Poruke: 76
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 66 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Kuciste: NFS Carbon

Potpuno si u pravu i nema potrebe da se ti izvinjavas ja sam taj koji treba da se izvini. Neke stvari sto se tice Case Chase-a treba da se razjasne. Razlog zbog koga je postavljena Case Chase tema na forumu i razlog zasto u opste kacimo slike kucista je konstruktivan. Znaci da podelimo iskustva, delimo savete, pomognemo nekome ako hoce da prepravi svoje kuciste i u opste razgovaramo na temu case moddinga na jedan drugaciji nacin, ali ocigledno to nekima ovde nije jasno. Ja ne kazem da sam svemoguc i da je svako kuciste savrseno, daleko od toga, i naravno da svako kuciste ne moze svima da se svidi ali hajde da o tome pricamo na normalniji nacin. Najlakse je reci to je *****e i to nista nevalja. Mene najmanje pogadjaju takvi komentari ali razmislite i o tome da je neko ulozio vreme i trud koji nije mali pocev od dobitnika koji je nacrtao predlog pa sve do ljudi koji su pre svega dobrom voljom i sa puno entuziazma radili na istom. I za kraj da postavim jedno pitanje svima koji ucestvuju u razgovoru na ovu temu. Koliko je bilo kritika i pohvala za sva ova kucista do sada, a koliko konkretnih pitanja vezana za izradu? Videcete da konkretnih pitanja za izradu gotovo i nema sve se svodi na pohvalu i kritiku. Znaci pre nego sto krenete sa kritikom ili pohvalom prvo pitajte sta je i kako uradjeno pa tek onda donosite zakljucak.

Pozdrav
Dr. Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dr. Marko na korisnoj poruci:
Bokisha (11.12.2007), zdravkelja (11.12.2007)