Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2017, 19:42   #5
carloss
Član
 
Član od: 23.2.2006.
Poruke: 229
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Vraćanje obrisanih fotografija

Čini mi se da je taj Zero Assumption Recovery sličan kao i Recuva, tj. da ne vidi internu memoriju telefona, bar koliko vidim na njihovom zvaničnom sajtu, nije predviđen za to.
Nažalost, oprostio sam se od tih slika, probao sam više od 10 programa preko kompjutera, i još 5-6 programa preko telefona i nijedan nije ništa pronašao. Prosto ne mogu da verujem, jedini program koji je kao nešto uradio je 7thShare Android Data Recovery, taj je uspeo da pronađe slike, i to ne sve, nego oko 70% slika je pronašao, ali su sve u png formatu i u maloj rezoluciji 640x480. A u originalnoj rezoluciji od 8 megapiksela i u jpg formatu nema ni traga od tih slika.
Ne znam uopšte ni odakle taj png format i ta mala rezolucija, gde je to iskopao, ali taj program je jedini bar to pronašao, ovi ostali ništa.
Totalno sam razočaran u ove telefone, prosto neverovatno da ako greškom nešto slučajno obrišeš, nema ni recycle bina, nema ništa, nema više šanse da vratiš to.
Svi ovi programi sa kompjutera mogu sve da vrate, dešavalo mi se ranije čak da posle formatiranja hard diska vratim sve podatke koji su mi trebali, a ovde sa telefona, posle slučajnog brisanja, nema više nikakve mogućnosti da povratim to. Užas.
carloss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke