Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2016, 19:42   #15
Danpil
Član
 
Član od: 18.10.2012.
Lokacija: Smederevska Palanka
Poruke: 289
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 52 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Najbolji telefon do 200 eura?

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Iskoristiću zatišje u temi da kratko pitam: koliko je značajna razlika u veličini ekrana između 5.5 i 5.7"? Treba li to da bude presudno ako je većina drugih karakteristika identična?

Koliko su pomenute dijagonale uopšte zahvalne za uobičajeno korišćenje telefona? Do sad sam koristio HTC Desire 500 od 4.3".
Imao sam S4 sa 5" i super mi je stajao u ruci, po meni stvarno prava mera i velicina ekrana, onda sam presao na Note3 koji je 5,7" malo mi je smetala njegova velicina ali sam se vremenom navikao. Sada uzimam X500 koji ima 5,5" cisto da smanjim malo
Iskreno vise mi je odgovarao 5" ekran, mislim ne pamtim kada sam poslednji put stavio telefon u dzep Jbg da su kinezi napravili dobar telefon sa 5" sigurno bih ga odmah kupio, ali ne moze sve da stane u "mali" telefon
Zbog Note3 sam morao da kupujem vecu torbicu, a ako cemo i to da gledamo morao sam i dosta vecu da kupim jbg takve su velicine, nema za dva santimetra veca, nego mala, srednja i velika...
Ne verujem da ima ikakve razlike izmedju 5,5" i 5,7" ja licno bih uvek uzeo manji.
Danpil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke