Prikaz jedne poruke
Stara 1.7.2020, 3:04   #1253
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Upravo sam odlucio da pogledam Ecstaticu i ne mogu da verujem da je igra iz 1994. Izgleda sjajno i atmosfera je izvrsna. Definitivno cu prve slobodne veceri odgledati ceo playthrough. Inace volim te stare snes horore, imaju nekakvu posebnu draz. Clock Tower, recimo.
Btw i ja spadam u grupu metuzalema, sa 37g imao sam zadovoljstvo da 90-ih uzivam u snesu, segi megi i playstation-u pre prelaska na pc. Snes igra koja mi je zadavala najvise glavobolje je Flashback, koju nikada nisam uspeo da zavrsim a tada kao klincu igra mi je delovala iz nekog razloga zastrasujuce. Mada, da budem iskren, i neki kasniji nivoi Wonder Boy-a su mi bili jezivi.

No da se vratimo temi. Nesto sto me oduvek zanimalo u vezi Cyberpunk-a jeste kolika ce biti dostupnost/interaktivnost enterijera. I koliko je tesko, da ne kazem nemoguce uciniti svaki enterijer u tolikom gradu interaktivan i jedinstven.. Drugim recima, da ne ispadne da je pola grada obicna maketa. Sustina open worlda je upravo sloboda, mogucnost da se zaviri u svaki kutak a to bi znacilo da u CP 2077 svaki dom mora biti dostupan za igraca.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke