Prikaz jedne poruke
Stara 28.2.2006, 20:39   #13
iurisvulgaris
Banned
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 167
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Greska u Kernelu Win 98 SE...

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Bas se pitam kako sam koristio kompjuter sve te godine dok se nije pojavio WinXP.Ili su se svi ovde igrali na Linuxu,a nece da kazu?
Vreme 98-ice je davno prošlo,za današnje pojmove to je prevaziđen sistem pa čak i za nekoga ko ima cpu na 400 mhz i 256 mb Ram-a(Vlado 78).Na ovakvu mašinu je bolje staviti neki Linux ili ukoliko se ostaje pri Windowsu-win 2000 ili xp.Jeste da će Windows 2000/xp takođe biti nestabilni ali manje nego Win 98, i da će raditi malo sporije,ali to mu je jedino rešenje ako neće da prelazi na Linux.Ili da ostane na WIn 98 i drži stalno pri ruci instalacioni disk.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Koristio sam se Win-ove.Od 3.11 do WinXP-ea..
Očigledno nisi baš sve windowse koristio,na primer Win 2003 server,microsoft bob,windows 1x,windows 2x.U stvari koristio si samo jedan OS u različitim varijantama i to ne svim.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Win 95 OSR 2 sam najvise voleo.?
I ja sam nekad davno koristio Win 95 koji je bio veliki napredak u odnosu na win 3.11 ali ga danas ni u snu ne bih stavio na kompjuter.Doduše danas ne bih stavio na računar bilo koji Windows.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Jeste da su nestabilini ali da je u toj meri u kojoj ti tvrdis,niko ih ne bi koristio.
.
Jesu bili nestabilni čak i za ondašnje pojmove,a to što ih je većina koristila ništa ne znači.Čak je i MS morao da napusti Windowse 9x jer su svi kukali na nestabilnost i da u celosti pređe na NT ali je poslovična nestabilnost Windowsa i dalje prisutna i kod Win 2000 i XP-a.
Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Ili mozda samo korisnici Intel procesora? .
Kakve veze ima Intel sa ovom temom?
iurisvulgaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke