tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2022, 19:49   #141
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: God of War

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Primetio sam da dosta clanova foruma boluje od toga da im igrice rade kako to oni kazu nasvirane na ULTRA MEGA GIGA detaljima u 4K rezoluciji sa 60+ FPS-a, ili probaju samo kako igra radi sat vremena i gase, pa se posle hvale kako im gruva NASVIRANA na 60 FPS-a. Zalosno, umesto da igrate igru i uzivate u njoj, vama je bitno da radi na 60 FPS-a, ovom zao da igra ako je ispod, skrnavi igru, ajde? Opustite se ljudi i zabavite malo, dosta ima dobrih igrica koje su vredne paznje kao i njihove price, a ne samo koliko imamo slika u sekundi.

Da li su igre postale samo jedan obican benchmark?
brate, imam pravo da mi se ne svidja. ili nemam?

mozda na tvom monitoru 40fps izgleda dobro, na mom TV-u koji koristim kao monitor to izgleda kao slide show. kakvih 4k? pogledaj mi konfu u profilu. probao sam da je igram u 900p sa svime na low (osim refleksija) i pada na 40fps. kada rotiram kameru sve tragovi istog predmeta ostaju kao duplikati samog sebe.

"benchmark", ako tako mozes da nazoves ukljucen fps, sluzi da vidim koliki je impact cega kod podesavanja, da znam sta od opcija mogu da eventualno ostavim ukljuceno.

ljudi ulazu milione da igra izgleda epski, to joj je jedna od jacih strana, ali ja sam onda kao razmazen sto je ne igram seckavu i pikselizovanu do bola. jel treba sutra da dodje neko kome je ok da igra sa 12fps i da ti drzi predavanja?

smucilo mi se pretpostavljanje. svuda samo pretpostavljanja. ljudi pricaju, ne pre nego sto razmisle, nego i da ne razmisle uopste.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke