Prikaz jedne poruke
Stara 4.10.2007, 12:04   #63
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: tv kartica zamena za tv

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
e samo da se zna sutra(ako budem imao vremena) idem da preuzmem sapphire theatrix 550pro na test(pa ako mi se svidi ima da je kupim- polovna). Tako da ce verovatno da padne mali review ove kartice. Nadam se da ce da zadovolji moje potrebe. Inace posto se znam da ima ubagovan software da li moze neko da preporuci neko dobro resenje za nju.
Hardverski MPEG2 dekoder je ono sto ovu karticu cini skupom.Kvalitet slike je ipak na visem nivou nego na ovim slikama ovde ako je izvor ok a sto se tice snimanja sa kamera i slicno tek tu odskace od konkurencije.Naravno jos jedan plus je Cyberlink-ov daljinac koji pored Power cinema software-a radi fenomenalno i u Power DVD-u.Naravno mozes podesiti u windows-u da umesto stand-by funkcije dugme na njemu gasi racunar pa ne moras da ustajes uvece iz krevetaSto se tice ukljucivanja na daljinski iz off rezima je nemoguce(sa sadasnjim plocama makar) a iz stand-by mozes samo ti treba napajanje koje ima 2A na +5V SB grani i ploca koja podrzava budjenje preko USB-a.
Sto se tice software-a uz karticu dolazi Power Cinema 3 koji je prilicno spor i fali mu dosta opcija koje olakasavaju svakodnevni rad.Moja preporuka je da korisitis takodje Power Cinema ali u verziji 4 koja radi dosta brze(koristi 3d akceleraciju za OSD) i ima vise podesavanja vezanih za snimanje.Jedna napomena pri skeniranju kanala iz nekog razloga na SBB kablovskoj moras odabrati kao zemlju u kojoj se nalazis Germany jer na Serbia and Montenegro svi kanali se dupliraju u listi.Ako budes imao jos nekih pitanja javi!

Poslednja ispravka: Mario Pavićević (4.10.2007 u 15:48)
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke