tema: Freelancer
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2007, 19:29   #1685
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Freelancer

'vako... Ja bas nesto i nisam pratio ovaj topic, a vidim da je narastao na 85 strana, pa ako neko moze u kratkim crtama da mi preprica o cemu se ovde radi. Bistrim neke cd-ove ovde sa igrama i nabasao sam na Freelancer. Posto sam strastveni "Elitista" i pola zivota sam izgubio igrajuci "Elitaste" igre (Elite, Frontier, First Encounter, Freelancer), resih ponovo da instaliram Freelancer-a, znam da negde imam sacuvan save. Ono sto me interesuje jeste to online igranje. Jel moze neko, u najkracim mogucim crtama, da mi objasni o cemu se tu radi. Da li je dovoljna osnovna verzija Freelancer-a, da li u multiplayer-u vozis sa onim statusom iz kampanja (tj. imas taj brod i sve ostalo sto ide uz njega). Znaci totalni sam laik za multipl. Freelancer, tako da nemojte da mi se smejete. Koji su serveri, ima li klanova? Kada se pridruzim kako se onda igra (na cijoj strani, ima li misija...itd)? Mozda je ovo malo i offtopic sad, pa mozete da mi posaljete instrukcije i na PM.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke