Prikaz jedne poruke
Stara 7.4.2022, 18:37   #15135
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mac4LiF kaže: Pregled poruke
Meni je bas simpa.
Mislim da nalazis dlaku u jajetu, tj. ako se radi o renomiranom reziseru da sve mora biti potaman ali na visokom nivou.

Meni npr. ponajvise upada u oci prekomjerni cgi, dok se nisam navikao na "scene". Ima tu naravno mnogo cega sto je za kritiku ali boze moj, kraj je fenomenalan.

Medjutim, najbolji deo filma je scena sa Bil Gejtsom, ne da su ga po figuri skinuli ili po recenicama i frazama koje je izjavljivao, nego po vokalnom nacinu. Tu su me odusevili !!!
Covjek bi rekao, sitnica ili potpuno neprijemetno ali ko ima moc zpazanja ,njemu je zlata vrijedno.

Ne ocekuj previse i bit ces prijatno iznenadjen, je parola koje drzim.
Ja nisam ocekivao nista od ovog filma a dobio sam mnogo manje od toga.Isti je zaboravljen i pre nego sto su krenula odjavna slova.
Sony-Marvel-Morbius ima manju ocenu od ovog filma na IMDB-u a svetlosnim godinama je udaljen po kvalitetu od njega, recimo.
Ne secam se ima li nekog filma o katastrofama posle San Andreasa, ali za njega recimo moze da se kaze to sto ti pricas, da se ne ocekuje puno i da nece biti razocaranja, tj. da je zabavan film, bez previse razmisljanja o ispravnosti svega.Ovo ostvarenje je prosto mrlja na bioskopskom platnu...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke