tema: [Mobilni telefon] Nokia N97
Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2009, 19:19   #12
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: N97 recenzija by Njegova Wisost

Citat:
- Garmin XT
- Phone Torch - baterijska lampa koja koristi blic. Ovim genijalnim programom mozete i slati Morzeove znake tako sto cete ukucati tekst. Zbilja korisno za vojnike iz 1. svijetskog rata..
- Level - Pravite drveni plakar u svojoj radionici a ne mozete da vidite da li je ravan - treba vam liver/libela
- N97 compass - ime sve govori - telefon posjeduje ugradeni kompas... Koji nicemu ne sluzi. Cak i ja, koji sam isao na plaininare tokom srednje skole, tvrdim da vam u ex Yu zemljama to ne treba jer nemate sanse da se izgubite sem bas ako nemate mali mozak...
- taskman - zamijenjuje standardni task manager koji se otvara kada drzite meni dugme. Obavezno!
- Nimbuzz - IM program, ucita vam istovremeno facebook, msn, skype, gtalk i ostale kontakte na catu i opet je pravo uzivanje catovati na taj nacin, uz mali utrosak. Moguc je cak i poziv preko neta!
- Real football manager 2010 E konacno menadzer koji je rame uz rame sa npr. proslogodisnjom PC verzijom. Jedino sto je mala baza igraca i nemaju puno licenci, ali sve ostalo je tu, od prikaza preko kuglica do nekog kao 3d....
El si ovo dobio uz telefon ili si downloadovao?
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke