Prikaz jedne poruke
Stara 8.3.2009, 13:22   #12
Nikola Lavrnja
Član
 
Član od: 19.1.2007.
Poruke: 382
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 86 puta na 63 poruka
Određen forumom Re: eRepublik - dobili smo Srbiju

Citat:
Maladict kaže: Pregled poruke
Ja otvorio nalog juče i imam par pitanja za one koji su malo iskusniji sa ovom ''igrom''.

1. Dodao sam u prijatelje Ministarstvo Obrazovanja Srba i probao da se pretplatim na Srspki Glasnik, ali nigde ne mogu da nadjem opciju za to. Tačnije, ne mogu uopšte da nadjem te novine, a o rss feedu da i ne pričamo.

2. Šta ja kao ''low level'' lik mogu da radim u igri? Ako će moje igranje do dostizanja nekog višeg nivoa da se svodi na dva klika dnevno koji uključuju rad na poslu i trening u vojsci onda je to poprilično bezveze. Platon mi ništa ne predlaže, a ni po menijima nisam naišao na neku dodatnu aktivnost u kojoj bih mogao da uzmem učešće.

Od odgovora na 2. pitanje zavisi da li ću postaviti još neka. Jer, ako je moja pretpostavka tačna, onda nemam šta drugo ni da pitam.
1. Vidis ne znam odgovor ali u igri dodaj Azoo Lazoo ili kako se vec zove kao prijatelja on ce ti odgovoriti na sva pitanja

2.Uvek mozes da ucestvujes u raspravama, a kad si low level brzo ti se budze nivoi upravo zato da igraci ne bi odustajali - obavezno dodaj slicicu u profilu brze se budzi exp points, ja sam posle 16 dana "zivota" vec clan stranke sto znaci da mogu tamo da se aktiviram, uskoro stizem na 8.nivo pa mozda osnujem i svoje novine, kad radis 30 dana zaredom dobijes gold pa posle mozes da kupis kompaniju - imas i kladionicu ako te zanima itd.

Dodaj me kao prijatelja tamo isti mi je nik kao i ovde pa tamo postavljaj pitanja sta god te zanima mozes da pitas sta ja ne znam odgovorice Azoo samo sto je on poprilicno zauzet
Nikola Lavrnja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nikola Lavrnja na korisnoj poruci:
Maladikt (8.3.2009)