tema: Freaky news
Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2008, 7:45   #11
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Citat:
Carl Jonson CJ kaže: Pregled poruke
Не о камиоима који ни не могу да манервишу на малом простору...
To ti mislis!
Letos kad sam iso u grcku u neko "urbano selo", ok, ok, Hanioti je bio i sad putujemo autobusom na sprat. Pre mog mesta bilo je jos par malih mesta sa ulicicama u kojima su automobili parkirani sa obe strane, i to sve neki besni automobili, mecke, bendze i ostala cudesa EU. Sama ulica je mala a i jos kad su automobili sa obe strane a i to sto nije pravi asfalt nego neka vrsta kaldrme i cinjenica da mesto ide malo uzbrdo malo nizbrdo i to sto nema 2 paralelne ulice dovoljno govori da je tesko manevrisati i sa skuterom kamoli busom na sprat al boli briga vozaca - jedna ruka sendvic, druga ruka volan pa cepaj! Malo levo, malo desno, opa-cupa provlaci se on pri konstantnoj brzini od 40km/h i tako sve do jedne raskrsnice koja ni ne formira nikakav pravilni oblik. Posle 10 minuta sviranja, nadvikivanja i psovanja kako na Srpskom, Grckom i Ruskom svadjajnem sa Kamiondzijom koji deluje ko da nije spavao 20h dogovorise se da prvo odu iz jednog smera, pa iz drugog, pa iz smera gde je moj autobus pa onda iz suprotnog smera mom autobusu. Neki su vec odmah shvatili da ce ovo trajati dobrih 15 minuta tako da su bog-zna-kako izasli iz te guzve. Krenu iz prvog smera, super sve prodje. Krenu iz drugog smera, super sve prodje. Krenu moj bus, ubrzava kad onaj lik iz suprotnog smera ni da mrdne - sedi si on u svom glanc novom Toyota Yarisu i bulji u nas autobus rukama obesenih preko volana. Boli njega k*** sto vozac naseg autobusa ni ne usporava. Taman sam pomislio da ce da se sudare kad ono - PAAFFF!! Udarismo mi njega on mrtav ladan dize srednji prst i revolt! Jos zvace neku zvaku smeker i coolira. Cuje se glas vozaca: "Ljubisa, ajd izlazi da mu mamu j*****!!" Taman oni podjose zasukanih rukava ono, znate likovi su 2 sa 2 metra, kad smeker zatvara prozor i panicno krece u rikverc - nekako se okrenu u mestu, tamte-na-vamte i cepa on dalje. Vracaju se vozaci, ono aplauz i sve to i izvuce nas. Sad meni nije jasno ko je ovde lud?! Dal vozac sto je upeo da prodje kroz onu guzvu i ona cuda il oni manijaci sa potpuno novim kabrioletom parkiranim na sred puta! Takodje sam naucio da ako sirova snaga ne pomaze - to znaci da je ne koristis u dovoljno velikoj kolicini!
Ice-Man je offline