Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2021, 1:51   #14792
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.956
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 769 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Red Notice (2021)

Meni je jedino Ryan Reynolds lego ali ja i onako volim njega i njegovu vrstu humora tako da nema sta dalje da pricam dok mi je Gal Gadot bila izuzetno iritantna a ovde je u ulozi nindze plus pretstavlja obavezan lik u ovakvim filmovima danas a to je lik "hot chick" ili ti Femme fatale ali od mene nula bodova za nju, e da se uzeli Ana de Armas e to bi vec imalo smisla pogotovu sto je ujedno njena scena u novom Bond filmu i najbolja. Moze da se pogleda ali nista ne propustate ako preskocite ovaj film.
Ovaj film je kao žvaka, u početku je intenzivno ukusan na tom površnom nivou, a onda, kako odmiče, u potpunosti izgubi svaki ukus i poentu. Od retardirane scene sa bikom pa do kraja je pravi raspad cele stvari, kao da su imali rok do kraja nedelje da završe sa snimanjem uz dva velika, jeftina greenscreen platna da sve skarabudže kako znaju i umeju. Rajan je u rl super-simpa lik, ali već odavno počinje da ide na živce sa tim jednim "komedi" gimikom koji fura od kad je eksplodirao sa Dedpulom.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke