Prikaz jedne poruke
Stara 25.5.2012, 21:38   #13
damagedgoods
Član
 
Član od: 24.8.2009.
Poruke: 113
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: lenovo U400 ili sony vaio sb

uzeo sam ovog lenova. druga opcija je bio asus u36sd, i7, ssd 160gb, ali je plastikaner i kosta 100 jura vise.
utisci:
zelje su bile: da je lagan, cvrstog dizajna (u ovom slucaju je ceo od aluminijuma), da baterija traje sa w-lan minimum 6h, da se programi otvaraju u sekundi i na kraju, sto da ne, da izgleda lepo.
sve se to ispunilo i mislim da je 700 jura za ovakvu stvar trenutno ok. 32gb ssd daju neverovatnu brzinu, a opcija druge grafike skoro da mi nece ni sluziti osim u gledanju filmova. znam da ce ultrabook-ovi krajem godine znacajno da pojeftine, ali opcija cekanja nije dolazila u obzir. siguran sam da ce sledece 3 godine da sluzi kako treba. regularna cena mu je inace 900 jura, ali to je ipak previse za ovakvu stvar.
zaboravih, najvaznije mi je bilo da je skoro potpuno necujan. i ne mogu da verujem da sam konacno ubo komp koji se pri prosecnoj opterecenosti (word, par otvorenih pdf-ova, 10-ak net stranica) uopste ne cuje. probao sam razne: asusovo sr...nje od zenbooka, toshibu protege ... ali, nijedan nije imao ovakvo hladjenje. ziveli
damagedgoods je offline   Odgovor sa citatom ove poruke