Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2020, 3:06   #10
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Grafička krešuje u svakoj igri i aplikaciji (RTX 2060 Super)

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Aj pa javi, posto sve te pozitivne se dobijaju za ispravne komponente ili eventualno one koje su fabricki neispravne pa zamenjene pre ocene (sto je 99 % slucaj kod tebe, neispravna fabricki). Inace, downclockovati, cackati oko fan krivulje, pa jos na novoj kartici da ne bi kresovala, taj savet nikome ne bih dao. Stavise, ako bas imam vremena i nije mi hitno, i za mnogo manje probleme potezem garanciju i sve do jedan slucaj je bio uspesan.

Sto bih podrzavao fuseraj od strane proizvodjaca da bi oni zaradili cent dva dodatno po komadu hardvera od 300 dolara...
Custom fan curve nije toliko losa ideja kada overklokujes iz prostog razloga sto ces imati veci boost klok uz nizu temperaturu, ali custom fan curve za FABRICKA podesavanja je no-no. To me podseca na kupovinu novih Huawei telefona... daj pare kao za Apple/Samsung i onda sam instaliraj ili se snalazi za GAPPS. Ne dao Bog da imaju agresivnu cenu u Evropi zbog tog nedostatka...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke