Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2021, 16:57   #116
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Predjen je i Infinite, mnogo bolje mi je legla igra od cetvorke. U H4 jedino sto je po meni vredelo je prica, pre svega zbog odnosa izmedju Dzona i Kortane, ostalo je bilo za zaborav. Pocev od retardiranog AI pa do smorerunner neprijatelja gde se tokom desetak sati borite bukvalno sa tri ista tipa protivnika - smorerunner vukovima koji padaju na jedan headshot, foreunner sa droidom koji im popravlja stit i smorerunneri sa teleportovanjem koji se pojavljuju pri kraju igre.


Sto se tice Infinite, igra ima odlican osecaj napucavanja i kretanja (zbog kojeg mi cak ni ciscenje kampova/sakupljanje gluposti u open worldu nije predstavljao problem), solidna prica, soundtrack na nivou (ili blizu makar ) originalnih bungie naslova i dosta bolji AI nego u cetvorci. Grapple hook mi je mozda i omiljen dodatak u arsenalu, super koristan kako u borbi tako i u istrazivanju. Mozda i najbolji FPS koji sam igrao u poslednjih 6-7 godina, uz Doom Eternal koji mi je i dalje ipak broj jedan naslov iz zanra. Najveci nedostatak u igri mi je manjak raznolikosti okruzenja, cela igra se odvija bukvalno u dve lokacije - sumi kao i par copy-paste forerunner istalacija. Ali vidim da kraj nagovestava poprilicno drugacije okruzenje u sledecem story DLC-u, nadam se da na isti necemo morati dugo da cekamo.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
doctor (30.12.2021), filpan (30.12.2021), MasterChief2 (5.1.2022), Skenderevo (5.1.2022)