Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2008, 1:46   #9
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: N95 8gb kodovi

Citat:
igne kaže: Pregled poruke
Ja sam moj prodao za 330e pre dva dana, nepuna dva meseca star ali kao nov je bio, n-gage tetris i golf sam kupio legalno na netu i par app je bilo u njemu sa orginalnim pakovanjem i svom opremom tako da i nije puno platio, sad pitanje je sta je to tvoje "novo" jer video sam ja puno "novih" telefona 20-30e ispod prave trzisne cene bez orginalne kutije, papira, cd-a, ili delova opreme pa cak i ocuvane resetovane telefone pa su prodavani kao "novi", i meni su cak u prodavnici nudili "nov" a bio izgreban, kao povoljno a ono resetovan tel, a drugo, najbolje je tel u oglas i prodas ga sam jer u prodavnicama naravno skresu ti od realnih 300 eura barem na 250... Ja licno kupujem od proverene osobe telefone i ja prvi odpakujem kutiju i znam da je tel nov Sto se tice kodova, *#92702689# i tel mora da ispise lifetime mada i navedene kodove gore treba da ispise ali ako ovo nemas lako je moguce da si kupio kinesku repliku a to je strasna vest za tebe jer replike nevrede ni 100e polovne, idi u bilo koju prodavnicu telefona ako si neiskusan sa telefonima i odma ustanovis situaciju

da ali reci mi, kineske kopije nemaju symbian i 5 megapiksela, zar ne?
(kod ne radi)
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke