Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2020, 14:27   #178
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Generalno ako je tako, 3060 nije nešto novo ili neviđeno, a razočaralo me je to što ima manji broj RT cores-a.

https://www.gigabyte.com/Graphics-Ca...ev-10-11/sp#sp

Ova grafička je dakle sigruno bolja od novih 3060, jesamu u pravu? Ima 52 RTX-OPS-a.
Koliko sam video na raznim yt klipovima i ona sa uključenim RT na Ultra ima problema da održi baš visok fps (drži ga oko 60-70 ali nekada padne i niže).

Interesuje me da li će ova 2070 Super (pa i druge iz 2000 serije) dobiti podršku u vidu tog novog DLSS-a, a za koji kažu da će osetno poboljšati performanse, ili je on rezervisan samo za novu 3000 seriju?
Ja imam tu grafu, igrao sam Metro Exodus i Control sa DLSS i RTX, gura uglavnom 60, u Controlu padne nekad, al mislim da ta igra zaista nije dovoljno dobro optimizovana. Ako Metro, koji je open world, i koji zaista i izgleda lepše, može da radi bolje od Controla, that says it.
A sad, da li će ona biti u rangu sa 3060 ili bolja, ostaje da vidimo kad dođu direktna poređenja.

Ja znam da sam sa mojom 2070Super siguran barem 3 godine za 1080p, dotad će izaći ko zna već koja serija
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke