Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2018, 9:34   #426
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed Odyssey

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Mada je doslo do zasicenja nakon 100 sati (čudo ) lvl sam 46...a do lvl 49 ili 50 ima dooosta - da bih zavrsio MAIN...
Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
pa oni nisu normalni...pa koliko dalje ove misije nose xp? to ako nije po 30-40 hiljada onda ne znam šta da kažem..
sad jedva dobijam po 20.000 xp a treba mi skoro 200.000 za jedan level
bukvalno ne mogu dalje priču da nastavim jer sam 38lvl a treba mi 40+
a nije da ne igram sporedne,pola mape sam očistio
Ja sam krenuo iz početka kada je izašao 1.07 patch i kad je krajnji level podignut na 70. Prešao sam bio oko pola mape, pola glavne priče, nisam previše grajndovao, možda radio svaki drugi random quest koji se pojavljivao na mapi i poprilično lako i brzo došao do 50. nivoa. Toliko brzo da nisam stigao da sakupim dovoljno "materijala" da mi oprema bude "u nivou" u kom sam.
E, od 50-og nivoa, levelovanje ide mnogo sporije. Dovršio sam main i mnogo sporednih kvestova, počistio svaki mogući znak pitanja, završio i prvu epizodu DLC-a sa Dariusom i stigao do 63. nivoa. Materijala za levelovanje imam ne zna se, brod mi je sav "pozlaćen" (sve one kategorije su mi u žutom) i dok čekam drugu epizodu, jednom dnevno uđem u igru i jedno sat vremena potrošim na besciljno lutanje i "obilazak" fortova koje sam propustio u igri. I onih random gluposti. I, začudo, ni to mi nije dosadno...
Dok ne izađe PC verzija Red Dead Redemption 2.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke