Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2016, 18:36   #145
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2017

Citat:
milan.t65 kaže: Pregled poruke
Mislis da je realno igrati egal sa Argentinom, a izgubiti od Novog Zelanda? Od 21-og suta 16 je islo u okvir gola, a ja ne sutiram sa 30-40 metara. 5 ili 6 puta je bilo situacije jedan na jedan sa golmanom, jednom sam promasio sve (svojom krivicom) ostalo, ili je odbranio, ili kada ga lopta prodje pogadja stativu ili precku. Vec sam rekao, iz slobodnjaka ili kornera savladam golmana, ali je uvek tu neki igrac da izbaci loptu sa gol-linije.

Kada se branim lopta bukvalno prolazi kroz Humelsa i Boatenga (kao da ne postoje) i uvek, ali UVEK zavrsi u mrezi.

Isto tako, ima situacija gde se olako osvajaju trofeji. Na primer, kada sam igrao sezonu sa Junajtedom, u prvenstvu je bilo previse "ovakvih" utakmica gde gubim "na silu", ali sam se zato prosetao kroz ligu sampiona. U grupi prvi bez poraza, u osmini Lion sa 7-1, u cetvrtini Juve sa 6-0, u polufinalu PSZ sa 7-0 i u finalu Barselona sa 4-1. Dobijem Barsu u finalu sa 4-1, ali me pre toga Wotford napuni 3:0. Pa kakav je to fudbal...Ovoga je bilo u 15-ici i 16-ici, ali daleko manje.

Jedino za sta cu koristiti ovu igru je turnir sa drustvom, sve ostalo me ne interesuje.
Ok, ako si odlucio da ti se ne svidi batali. Ja sam iste te muke u ranijim pesovima prezivljavao. Primim gol iz bezveznog penala na pocetku meca, posle 20-25 suteva u okvir i nista. Primim gol, izjednacim i onda igraci kao da se zalede. Ne mogu da se pokupe na terenu da naprave akciju za preokret i ostane remi. Vodim 2-0 do pred kraj meca i za 5 minuta iz dve kontre, gde lopta prodje kroz odbranu kao muva kroz prozor, primim dva gola za 2:2. Toga je bilo i ranije. Pogotovo se secam perioda od pesa 11 do 14. Od tad ne igram igru. Zao mi je, jer su dosta unapredili u odnosu na period 2008-2014 dok sam je ljustio.
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke