Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2007, 13:39   #1
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Pristup MS DOS-u i kopiranje fajlova u njemu

Pre neki dan mom drugu je pao sistem, kad se ukljuci racunar Windows XP ne moze da startuje normalno vec daje mogucnost ulaska u Safe Mode (koji takodje ne moze da pokrene)i jos neke mogucnosti, kada pokusam na Start Windows normaly podizanje sistema dodje do ucitavanja bootscreen-a i onda se pojavi Blue screen of Death sa porukom da je neki novi Software ili Hardware napravio neko s***nje, i nijedan mod nece da se pokrene cak i kad iskljucim boot sa Hard diska i pokrenem instalaciju sa butabilnog WinXP diska dodje do faze kad treba da pritisnem F8 za agree i tad ponovo BSOD. E sad takav slican problem sam resio tako sto sam taj prethodni Hard disk stavio kod mene na moj kompjuter, prebacio bitne fajlove iz njega, formatirao C, vratio ga na njegov kompjuter i instalirao Windows, e sad posto se ovaj drugi ortak boji otvaranja kucista zbog garancije a nije mu jednostavno da nosi komp u servis posto je kupio masinu u drugom gradu, mene zanima da li je NEKAKO MOGUCE PRISTUPITI MS DOS-u i iskopirati preko njega neke fajlove sa C na D particiju ( koja je komanda za to , recimo da iskopiram folder MY Documents) i onda formatiram C. Pozdrav i srecna nova 2007
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke