Prikaz jedne poruke
Stara 15.6.2013, 16:43   #13686
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Koliko je verovati ruskim blogerima, 8.6 krece u utorak (RU) cetvrtak (EU). Sledeci veliki specijal je 4 jul. Dan US nezavsnosti.
War Thunder krece sa tenkovima ovog leta. WG je ubacio u sestu brzinu sa WoWp i sprema se da najzad pegla WoT posto ocekuju ozbiljnu konkurenciju od WT makar sto se tice zapadne evrope i US trzista (koja su i najunosnija).
Imam osecaj da je WG poceo da se previse rasteze na previse projekata. Pre jedno nedelju dana gledam intervju goha.ru sa WG. Posetili su njihovu "crnu kulu" u Minsku (njihova druga poslovna zgrada koju su nedavno zakupili). Dok je tv ekipa lutala po zgradi osecaj koji kao gledalac dobijate je totalni javasluk i neorganizacija. Sve lici kao da je neka razvojna ekipa koja je do juce radila iz garaze danas dobila 100 miliona za poboljsanje uslova rada.

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Pa kad ovo kreće?
Ja sam stigao do "Bumbara" sa iskustvom na Grille pre neki dan i sad čekam popust da bih ga kupio, ujedno i zbog toga što hoću da uzmem i KV1S i neku još opremu pa da ne syebem sve pare što sam uštekao.
Ali koliko vidim Hummel će biti još skuplji nego što je sada.
Šta sad? Dok ja dočekam popust ova promena arty će možda već biti na snazi i onda ništa od mog plana da ga kupim po manjoj ceni...
Koliko su tačni oni podaci i kad će se sve to desiti i da li ima nekog popusta na vidiku?
Mada, obrni-okreni, opet je najbolje sačekati popust, kolika god da bude cena.
Znam da je skoro bio jedan, ali nažalost tada nisam imao dovoljno iskustva, a nisam ni bio kući u nedelju da probam da dostignem.
Da ti olaksam muke, sacekaj specijal i popuste (pa makar cekao 2-3 nedelje). Do tad probaj jos neke masine. Kad budes 100% siguran sta hoces onda se baci na kupovinu.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke