Prikaz jedne poruke
Stara 14.6.2007, 15:53   #42
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Koji mish predlazete!?

Nad skillz nemoj pogresno da me razumes, nemam nista protiv tebe niti zelim da se raspravljam sa tobom... Pazi mene ne interesuju uopste ni dodatni programibilni tasteri, niti me interesuje da li je zicni ili bezicni mish... Bitno je da lezi u ruci i da nema lagova, u sta sam uveren 300% posle pola godine koriscenja svog misha, nezavsino od podloge... Kao sto sam naveo imam i Razer D. Addera i izmedju njih bih se uvek odlucio za Mx [nisam Addera za dz. odneo na pos'o]... Njegova tezina doprinosi jos tome da poveca preciznost... Mozda ovo nije slucaj sa svakim igracem, ali meni njegova ergonomija odgovara u potunosti, tacnije toliko je ergonomican da nemam osecaj da drzim mish u ruci vec da se kursor sam pomera po ekranu koliko je precizan... Ja sam nekad igrao CS u klanu za koji su iskusniji igraci culi a zove se vF, mada ne igram vec duze vreme sem na netu.. SBB rulez... E sad mozda sam malo neupucen ali sta ce ti ekstra profesionalni mish za Warcraft??? Pa tu nije bitno toliko nishanjenje ko u CS, Quake, itd... Mada se ne razumem u strategije...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke