Prikaz jedne poruke
Stara 14.6.2007, 13:51   #41
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Koji mish predlazete!?

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Haha, ko kaze da MX revolution nije gamerski mish??? Tj, bolje reci ko to laze [bez uvrede, ovo se pogotovu odnosi na mad_skillz]... Pa ovaj mish ne da jeste gamerski, nego ga ne bih menjao ni za jedan drugi.... Jes da volim i svog Addera ali mi je on na poslu, a ovaj gajbi... Mislim verovatno nije pravljen cisto da bi se znalo da ima elektromotor na skrolu, vec da bi i mish imao neku funkciju... Sigurno ne sluzi da se njime uhakuje u bazu Pentagona, vec da se njime igra i sljaka...
profesionalno sam igrao warcraft do proshlog leta i kroz ruke mi je proshlo dovoljno misheva da mogu da ocenim koji je gaming a koji ne..sad da nabrajam sve misheve trebalo bi mi 20 minuta da se setim..
shto su profesionalni gameri iz nashe zemlje, koje mahom lichno poznajem, te shto su profi gameri iz inostranstva, sa kojima visim na netu chesto, rekli samo vidi sa chime se igra..nije bitna cena jer bi sponzori dali taj tvoj MX Revolution za igranje da se trazi...ne traze ljudi to..po vecini struchnih ljudi 3 najbolja gamerska misha svih vremena su IntelliMouse Explorer 3.0, Razer Diamondback i Logitech MX5xx...to mozesh videti na nebrojno sajtova da ne bih sada navodio izvore..shto gotfrag, sk-gaming, fnatic.com etc.
shto se tvog misha tiche ima 2 skrola(samim tim je tezi) koji ce ti 2 skrola pri igranju sve shto se moze izbindovati radi se sa 1 skrolom, bezichan je a svaki iole ozbiljan gamer bilo pro ili amater korisit mish sa kablom i raspored dugmica mu je pa ne losh ali ne onakav kakav gamer mish treba da ima...imao sam dotichnog kuci jedno nedelju dana i uverio sam se da nije gamerski mish
a onda kad se uzme cena..mislim za te pare moze da se uzme Razer Copperhead(perverzija)+kusur ili 2 nova intellija black(po meni najbolji mish ikada, da mi nije crkao ne bih uzimao razera)..ne vredi tih para..ako nekome treba taj mish za posao to je u redu..ali reci da je to gamerski mish je neiskusno..nemam ja lichno nishta protic tog misha ali u principu ljudi kazu da je gamerski da bi opravdali svoju investiciju koja je velika..idi u bilo koju igraonicu i daj ljudima da biraju izmedju Intelli-ja 3.0 i tog MX Revolution-a..ja znam odgovor a ti mozesh sam da saznash
ja nemam razloga da lazem dovoljno sam potkovan shto se tiche materije
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke