Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2018, 6:21   #12188
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Lady Bird (2017)

Pitak film , izvikan previse , mlada nada odlicno odradila svoj posao ,mada prva njena uloga koju sam gledao ne mogu da ocenim da li je delimicno karakterna gluma ili potpuna transformacija. Ne verujem da bih ga pogledao skoro (odnos cerke i majke u americkoj zabiti ) ali se film nije mogao izbeci jednostavno na sve strane Lady Bird ovo Lady Bird ono ,bas hvaljen

Film je dobar , 'zakasneli coming of age' je neka kovanica pogresna ,sto sam iskovao za ovaj film , ali da skratim ovakvi filmovi moraju da 'poentiraju' sa krajem , ovaj ne da nije ikakvu poentu ostavio nego bas suprotno po meni mana , mozda sam ja to pogresno shvatio.

Inace svakako film za pogledati , ima razloga zasto se prica o njemu a opet i previse izvikan film ,po meni.

7/10


@Murder on the Orient Express (2017)

Ovo je tip filma koji nema razloga da se ne pogleda ,pogledajte glumacku postavu ,pogledajte trejler 5 sekundi da shvatite kakva je fotografija ,kostim ,sminka i to je to.

Popcorn film klasika. (ne mislim da je povrsan time pritom)

Mana filma je blagi spojler vezano za lokacije
Spoiler za blagi spojler:
magicnost orient express "mita" je lepota okruzenja i diverzitet spoja Male Azije i Evrope kroz zeleznicku liniju ,mnogo vise je trebalo biti posveceno samoj spoljasnosti iako je ima ali po mom ukusu moglo je i vise i preciznije na kraju krajeva


6.8

Poslednja ispravka: Markonije (6.3.2018 u 6:37) Razlog: greske u kontekstu
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Markonije na korisnoj poruci:
shrafko (6.3.2018)