Prikaz jedne poruke
Stara 7.6.2016, 19:41   #7
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Igra meseca index

Ako vidite znak / to znaci da u tom broju SK nije dodelio tilulu igre meseca, inace sredio sam listu odnosno hronoloski lepo poredjao kako i treba da bude.

evo par zanimljivosti vezano za samu titulu i igre

SK je prvi put dodelio titulu igre meseca u januarskom broju 1995 godine i to naslovu Mortal Kombat 2

Sk je na strani Sile (Star Wars) i Call of Duty igara obe fransize dele nereseno sa 7 naslova koji su proglaseni igrom meseca.

Jos jednu prednost nose igre sa pecatom Tom Clansy's sa cak deset naslova.

Broj 6/2008 je izazvao kontroveze jer u njemu nije proglasena igra meseca na neki nacin to je bio bunt redakcije protiv Rockstara zbog GTA IV sto nije najavljen za PC (par meseci kasnije igra konacno izlazi i za tu platformu) ali to nije bilo prvi put da se desio takav slucaj sto pokazuje dvobroj 7-8 iz davne 1996. godine.

PS razmisljao sam da dodam i ocene ali postojao je jedan period krajem devedesetih i pocetak dvehiljaditih kada SK nije dodeljivao ocene igrama, jer koliko sam razumeo redakcija je tada smatrala da su ocene besmislene i da ce citalac na osnovu teksta lakse opredeliti koju ce igru nabaviti (za ovu cinjenicu sam cuo iz rubrike pisma citalaca) u medjuvremenu ocene su se vratile a njivoho ubacivanje bi pokrenulo lavinu komentara o njima tako za sada neka ostane na ovome trenutno pozz za sad Ciao.

Poslednja ispravka: sloba89 (7.6.2016 u 20:36)
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke