tema: [Android] Koji NFC telefon?
Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2014, 19:11   #9
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Koji NFC telefon?

Citat:
LIMAN kaže: Pregled poruke
Ma samo kažem za prebacivanje sa interne na karticu,sta ja znam,za svaki slučaj...
Još malo sam istraživao o prednostima i manama L70 (u čemu mi je dosta pomogla ova tema) i što se tiče prebacivanja aplikacija, pronašao sam ovo:

Internal2SD


Znači LG ipak nudi nekakvu mogućnost prebacivanja na microSD karticu. Kontam da programi poput WhatsAppa i sličnih neće moći da se prebace, ali videću da sve što može da se prebaci držim na memorijskoj.

Od mana na koje sam naišao, tu je nedostatak LED osvetljenja za notifikacije i eventualno to što nema senzor za automatsko regulisanje osvetljenja ekrana. Druga stavka mi nije toliko bitna s obzirom da se vrlo lako pristupa klizaču za brightness, ali će mi prva baš faliti jer sam navikao da na taj način proveravam pristigle pozive/SMS-ove na Nokiji E71.

Da nemam ograničenje u vidu finansija, po specifikacijama bi mi definitivno najviše odgovarao Samsung Galaxy S4 Mini. Prvo jer mi 4.3" deluje taman (4.5" mi je već previše, ali preživeću), 8GB interne memorije, 1.5GB RAM-a... ali mi ipak dosta probija budžet. BTW, primetih da S4 Mini ima ocene na GSMArena oko 6.8-6.9, dok se L70 kreće oko osmice. Ne znam da l' je zbog toga što L70 ima dosta manje ocena ili zato što Samsungu nešto fali...?
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke