Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2010, 13:48   #5
AleksejCRT
Novi član
 
Član od: 26.1.2010.
Poruke: 20
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HP pavilion dv6 VS. ASUS k52jr - core i5

E cekao sam to pitanje. Ja bih pod `best buy` podrazumevao najbolje performanse uz najmanju cenu. Max uz minimum (sedlastu tacku ). To marketisko diferenciranje kupaca po razlozima za upotrebu ne razumem. Ajde kako ja shvatam mozda bi se drasticna razlika napravila na one ljude kojima treba poslovno (rad u office i takvi `racunski problemi`) pa ima treba brz procesor i eto hard disk i na one ljude koji rade sa grafikom pa im treba grafika i jos na one koji igraju igrice pa im treba sve zajedno ( za njih bolje desktop). Meni najjednostavnije treba lap top koji mogu da priustim (cena) ali da se iskombinuju performanse i da bude up to date sto je priblizno moguce. (opet kazem to firme rade marketinski jer one same odredjuju konfiguraciju laptopova i to ne moze da se menja, pa ako ti stave dobar intelov procesor onda ti stave losiju graficku i obratno) Evo ovo su valjda primeri koje sam do sad na netu uspeo da pronadjem a da zadovoljavaju bas ovaj kriterijum. Niste napisali da li su za ovakve performanse skupi ili jeftini. A i ja cu uzeti najverovatnije HP jer svidja mi se i dizajn pa mozda i to govori o mojim kriterijumima...
AleksejCRT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke