tema: Koji?!
Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2009, 17:12   #26
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Koji?!

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
....
@dvd ili kako vec,nije stos u tome sta ima ispod haube vec je stois u tome sta moze da pruzi ovoj devojci i da li odgovara njenim potrebama,ovaj acer je radjen u saradnji sa bmw-om tako da je i kvalitet izrade prilcino dobar,veoma dobra tastatura sa dobrim hodom tastera..e bas ce da vidimo jel nece moci da izdrzi dve godine moj drug ima acera i evo vec 5godina mu radi kao sat nista mu ne fali..no ne kazem ja da je ovaj laptop svarsen niko i nista na ovom svetu nije savrseno i ne treba teziti perfekciji..

2 tatjana kako imas par modela koji su ti zagolicali mastu mislim da ti je najbolje da ih sve negde nadjes ako ih ima i na licu mesta pogledas i odlucis koji ces..svaki od navedenih ti daje neku mogucnost zbog koje je on dobar izbor..ovaj acer je prvenstveno okrenut multimediji nikako gamingu a 17" led ekran je samo dodatni plus jer se manje zagreva i ima odlicnu vidljivost po dnevnom svetlu iako je glossy,
Ispravka za 17 " monitor koji se mnogo vise greje u odnosu na 15.6" ili 16 " + plastika na acer-u je mnogo mekana i onaj problem sa ugibanjem tastature je stvarno uzasan .... Neznam taj Acer od 5 god ko zna kavu konf. ima ! ne kazem da je los al` i nije nesto bog zna sta !!
Uostalom pogledaj rezultat glasanja pa odluci ... Srecno oko kupovine !!!
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke