tema: Vip neo?
Prikaz jedne poruke
Stara 6.9.2017, 19:45   #47
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Znam da je neko odavde imao neo tarifu-da li je jos neko presao? Interesujem se da predjem,mada ne volim da se vezujem,odnosno da me nesto veze ili vezuje u obavezu,a ponajmanje da sam u obavezi sa nekim ugovorom,jos i na dve godine-znas ono kao,sta znas sta ce biti i za mesec,a kamoli za godinu ili dve.
Mada kapiram,ima i "fancy" likova,uspesnih ljudi i sl.,koji i odu negde,imaju obaveze,putuju,sta vec-opet imaju ugovore,uzimam i to u obzir. Cena ce biti skuplja nego sto inace trosim za fon,ali imas mogucnost neogranicenih razgovora i poruka,znas da imas uvek mogucnost kontakta,pa stoga to ces i platiti-to mogu da prihvatim.
Raspitao sam se dobro i proucio,kao i skoro sve drugo sto me zanima,odnosno sto bi trebalo da uradim,posebno ovakvog tipa... Ovde ima,kako vidim dosta kontradiktornih poruka-to moze prenos,te nemoze,te fora je sa netom,te nije....
Broj se moze preneti,ali treba da znas da li je na tvom imenu,da li si registrovan,ako nisi moras doneti puk kod. Navodno su se pripremili,ulozili u jos cetiri antene (ili predajnika,ne znam kako je pravilnije) za 4G-tu su navodno najbolji,za sad.
Da li ce biti preoterecenje,ne znam-navodno nece,ali kao da ih je briga za to,jel... I to mogu da prihvatim,donekle. Opet navodno,iz neke statistike,dosta ljudi prelazi na neo.
Produzeno je do 15.09.
kakvi su utisci,ako ima korisnika te tarife ovde? Da li je dobar 3g,4g kvalitet,poruke (sms i mms),pozivi na sve mreze i na fiksne,znaci kompletna mogucnost poziva i poruka svih vrsta...

Jos jedno pitanje,posto nisam bas strucan jer nisam korisnik-sad cu biti jer menjam fon (najzad,moram jednom)-koriscenje vibera... Koliko se trosi neta sa koriscenjem vibera,porukama i razgovorom preko tog servisa. Cuo sam da je to kao za dz,ali net nije za dz.
Da li je ,recimo,ovih 2GB dovoljno za jedno "dobro" koriscenje vibera,cak mozda i jos nekih socijalnih mreza,bar povremeno ,ako ne prilicno cesto?
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke