Prikaz jedne poruke
Stara 3.10.2018, 3:03   #17
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Programiranje pocetnici

hvala svima na odgovorima, vidim da su se predlozi sveli na c (c# ili c++?) i python.
mare je potpuno u pravu da me na startu buni SVAKI pojam iz programiranja koji je vama osnovan onoliko i "hello" u engleskom, a neutrino ima poentu da ce me na putu najbolje odrzati to ako uspem da vidim bilo kakav plod svog rada u iole ranijoj fazi.
blizi sam tome da krenem od pythona, UKOLIKO mi to nece otezati stvari kada budem trebao da predjem na bilo sta komplikovanije ili osnovnije, i ukoliko se python iole trazi kod nas? jer, zelim i da naucim, a zelim i da imam od cega da sutra zivim ovde negde. (mada kapiram da se ne mora raditi za firmu u srbiji...)
napisao sam u crticama u prvom postu u ovoj temi sta mi je bitno. znaci svako misljenje, pa da sutra zavrnem rukave.
takodje, ako neko zna dobru skolu ili kurs koja nije skup, ima upotrebljivu "diplomu" i mogao bi mnogo da mi znaci na pocetku, recite. pm, stagod!
hvalaaaa! znam da ima puno tema po netu, ali ovde sam uvek nalazio resenja. nekako verujem ovom forumu iako sam savete uzimao od 100 razlicitih ljudi.
polarnimeda je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke