tema: [Mobilni telefon] HTC Desire X
Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2014, 3:12   #11
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: HTC Desire X

Treba dodati jedan detalj u vezi sa zvukom. Na slušalicama niske impedanse se čuje primetni background hiss. Nije napadan i iritirajuć ali je tu, primetan uglavnom u pauzama između pesama, uvek konstantan bez obzira na pojačanje. Ovakav hiss je izazvan proticanjem struje kroz slušalice (zato je veći kod slušalica male impedanse) i ima ga na svim izvorim ali je ovde verovatno izraženiji zbog pojačala za slušalice sa jakim izlazom. Ono je verovatno sve vreme pojačano na max a jačina zvuka se reguliše softverski i otud konstantan hiss. Po meni sitnica u inače sjajnom nastupu, ali eto da se zna.

Probao sam skoro sve hvaljene muzičke playere i zaključak ostaje da je integrisani dva koplja iznad svih po samom kvalitetu zvuka. Stigle su mi i Beyerdynamic DTX 41 iE, o njima sam bacio neki utisak ovde. Telefon i slušalice zajedno čine prilično dobar i vrlo glasan par.

Sa telefonom uopšte sam i dalje jako zadovoljan. Malo sam cimao od količine rama ali sada vidim da je bilo neosnovano. Instalirao sam sve što mi treba i sve radi kao podmazano, uz zauzeće rama obično 600-640 od 768 mb.

Poslednja ispravka: Aibo (12.1.2014 u 3:19)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke