tema: [Mobilni telefon] LG Optimus L9
Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2013, 20:48   #5
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: LG Optimus L9

Moja sestra ga je kupila, našao sam joj ga na KupujemProdajem novog za 205 eura sa silikonskom futrolom i garancijom (čovek izgleda stalno ima telefone na stanju). Meni se telefon jako dopao, ekran je odličan, sve radi tečno, dostupan je Android 4.1 (ili 4.2, nisam siguran) preko software update-a i radi kao zmaj, sve je fluidno, bez seckanja, telefon ima 1GB RAM-a što je po meni sasvim dovoljno za Android telefone. I rezolucija ekrana je sasvim pristojna, nije ni prineti HD i full HD displejima naravno ali sve što se dešava na ekranu izgleda sasvim lepo i čisto. Nije najkvalitetniji IPS ekran koji sam video ali je sasvim solidan i ostavlja odličan utisak. Telefon ima Gorilla Glass 2 ako se dobro sećam a to je po meni ogroman plus (valjda samo ova azijska verzija sa kamerom od 8MP ima GG2).

Razočarao me je nedostatak LED diode za signalizaciju i senzora za automatsko podešavanje osvetljenja ekrana ali može se i bez njih. Ova verzija ima kameru od 8MP (azijska verzija) i kamera pravi jako lepe fotografije, kako danju tako i noću (blic radi posao savršeno). Ja se ozbiljno razmišljam da ga kupim budem li imao para...

I ona mi je rekla da je baterija prilično izdržljiva, izdrži joj u proseku dan i po što znači da može da podnese dan solidnog maltretiranja što je super za tu dijagonalu ekrana.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Prief Lirator (4.8.2013), Stefan programer (9.4.2014)