Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2009, 19:44   #94
Bojan
Novaković
 
Avatar korisnika Bojan
 
Član od: 22.8.2005.
Lokacija: Beograd, Čukarica
Poruke: 1.183
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 365 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Bojan
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Eto ima i slučajava da je nekima Facebook RASTURIO Vezu pa čak i Brak
evo neshto http://www.switched.com/2009/02/10/h...-via-facebook/
Mom dobrom drugaru su se roditelji razveli jer je njegov otac previše vremena provodio na poslu. Praktično mu je posao uništio brak. Ajde da sad svi lepo sedimo kući i blejimo zbog tog jednog primera.


Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Shta bre, samo li je nadjem na fejsbuk-u gotova je zavrsila je sa mnom, shta ona ima da trazi tamo neke prijatelje i da stavlja svoje slike da se neki tamo loze, kad se samnom zabavlja, samo da je vidim nek pokusa.
Čista bolest od ljubomore, balkanizam ili verovatno opšta neupućenost u neke životne stvari. Devojka, ako hoće da ga vara prevariće ga na putu do prodavnice, a to je već neka totalno druga tema.
Moja bivša devojka je imala Facebook dok smo bili zajedno i svaki lep komentar na njenu sliku je meni stavljao do znanja da mi devojka lepo izgleda i, shodno tome, mi je prijao.

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Zato nam i zemlja propada. Ljudi se ubijaju na poslu od dosade (kao npr. naša sekretarica, teško joj je da podigne slušalicu) dok ja crkavam od istog, mnogi rade van struke i onda tako bleje na fejsu. Mislim... Ja i dalje ne vidim korisnu stranu, sem zabave i blejanja (ako blejanje može da se svrsta u korisne stvari).
Samo ti prijatelju use i u svoje kljuse. Nemoj ti preispitivati moju angažovanost na poslu. Moje kolege su sasvim zadovoljne sa mnom. Kad ima posla ima i tad nisam na Facebook, kad nema... ja ne mogu sam da ga pravim. Mala je firma, uvek se zna šta ko radi.
Bojan je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bojan na korisnoj poruci:
gorann (14.3.2009), PAIN (14.3.2009)