Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2009, 2:25   #251
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 2 zona

Citat:
m@T@ kaže: Pregled poruke
instalirao 1.5
e koliko sam ja shvatio , instaliranjem ovog patcha dobijes one booster packove za dz
ali ... kad god probam da udjem na neki server vezan za booster packove ... igrica me jednostavno izbaci u win :S
sta je problem ?

a igrica je vrh
e jos jedno pitanje
nasao sam mod = operation peacekeeper ... kako da igram neku mapu vezanu za ovaj mod ?
Koju poruku dobijes kada te igra izbaci? Mozda te PunkBuster kikuje ako ga nisi azurirao, nema razloga da ti ne radi. Ne moras ici na server na kom se trenutno igra neka mapa iz booster pack-a ionako svi serveri u rotaciji mapa imaju po nekoliko iz booster pack-a ako ne i sve mape.

Igra je vrh to znamo i mi samo moderatori nikako da je pinuju, vazno da CS ima tri pinovana topika

Instaliraj OPK mod i mislim da ces dobiti precicu na desktopu ako je nema onda u glavnom meniju od igre odes na dugme COMMUNITY / CUSTOM GAMES kliknes na OPK mod i dole desno kliknes ACTIVATE.
Inace ti modovi znaju nepravilno da se instaliraju pa nece da radi kako treba.
Jednom kada pokrenes OPK mod odes na internet i nadjes server na kom se igra taj mod, mislim da ces u filterima za pretragu servera morati da skines X sa RANKED filtera jer ne postoji ranked OPK server, stavi X na SAME MODE filter a probaj i sa SAME VERSION filterom.

Poslednja ispravka: Snipe (22.11.2009 u 2:40)
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
m@T@ (22.11.2009)