Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2014, 16:20   #1664
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Ja i dalje ne vidim razlog zasto bi uzeo X1. MCC i dalje nije u funkciji, Sunset je poprilicno zanimljiva igra ali postoje sanse da dodje i na PC, Quantum Break je jedino sto je najavljeno za X1 i sto bi moglo da proda konzolu i Hlao 5 (Halo 5 Beta).

Sa druge strane PS4 ima finu SP igru pod nazivom The Order 1886 sa fantasticnom atmosferom, Blodborne koja je vise HC igra sa takodje odlicnom atmosferom, Uncharted 4 za koji nema potrebe ista govoriti, nenormalnu kolicinu indie naslova i uz sve to vecina igara je tehnicki bolja na PS4 (uglavnom rezolucija ponekad efekti i FPS).

Jednostavno moje misljenje je da X1 nije isplativ sve dok MS ne sjedne i ne oformi barem 3 nova studija koja ce praviti ekskluzive za X1.
Ја имам сумње по питању узимања било које осим Nintendove конзоле, управо из разлога некомплетних игара, практично требаш чекати homebrew да би добио откључан потенцијал конзоле, јер за добар проценат игара комплетне верзије неће ни изаћи, а оне "комплетне" које изађу ће у неким случајевима бити опет крпљене или дочекати елементе убачене накнадно, као The Last of Us Remastered.
Ето, споменути Halo: MCC је објављен незавршен, тачно сам знао да ће се то десити, главоње су провалиле да им издавање па крпљење игре лакше прође него да финансирају студио да доврши игру, па ћемо сада имати често случајеве објављених игара у лошем стању са извињењем које стигне неко време касније, када иницијална продаја протутњи, ево већ имамо пар тих случајева BF4, AC:U, H:MCC, а то су само они који су се извинили, не укупан случај некомплетних игара, јер код других су стигли да исполирају за оних пар додатних месеци током штампања диска, за launch. Зар је било толико неисплативо одгодити игру 6 месеци, убацити све планирао, исполирати и одштампати је на 2 blu-ray диска, очигледно да MS-у јесте.

Многе ствари око дизјана ААА игара би се могле критиковати, јер иду на банализацију али то је друга тема.
Grond je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Grond na korisnoj poruci:
Yonai (11.12.2014)