tema: Nba 2k14
Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2013, 1:14   #131
Edit
Član
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 220
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Ovo je porazavajuce, kad se igra protiv kompa, sta igra radi. Navescu par primera:

- Jako sporo kretanje igraca u odbrani, ne mogu da ispratim AI igraca, polomih prste da se vratim na putanju protiv. igraca, kao da okrecem tenk a ne profesionalca. Dok kad driblam, ne mogu da prdnem.
- Gotovo redovno mi se desava, da kad AI izvodi aut na mojoj polovini par sek. pre isteka napada, igrac koji treba da primi loptu, predje na svoju polovinu, i tu primi loptu, i naravno, gle cuda, sudija ne svira "backcourt violation".
- Redovno AI cepa liniju punim stopalom, sudija nista.
- Banane padaju kao da se deca igraju.
- Centri kad prime loptu pod kosem, redovno im neko izbije loptu iz ruke.
- Pod kosem mi se desava, da kad fintiram AI igraca, igrac nasedne na fintu, i uvek mi u padu izbije loptu bez faula, naravno pola tela i ruke mu prodju kroz mog igraca.
- I ono sto me najvise muci, jeste ponasanje mog tima u postavci odbrane. Ja stavim igru covek na coveka, a oni kao da igraju zonu, konstantno ostavljaju protivnika same na trojci. Sudaraju se medjusobno, jako lose preuzimaju. I to me izludjuje. Sve sam podesavao u game sliderima, ali je sve isto. Tek sam kupio gamepad zbog ovih igara, ali ako ovako nastavim, nece jos dugo izdrzati.
Po meni gameplay u odnosu na 2k13 jedan korak unazad.
Edit je offline   Odgovor sa citatom ove poruke