Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2017, 23:56   #54
nikola1ns
Član
 
Član od: 16.12.2008.
Poruke: 96
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

Taj A1 model sam i pomenuo,slucajno,kad sam opet pogledao ovu temu-nisam znao da ce to jos vise rasplamsati raspravu...

Ne znam zasto furate taj Le eco fon,gde to uopste ima da se uzme,a ne znam zasto bi ga iko i uzimao,da budem iskren.

Ima jedna stvar kod Xiaomi MI 5x - A1 fona-to jeste novi model ,kompletan za taj nivo (kojeg on i prelazi),ali to nije isti fon,vec dve verzije istog. Dakle, samo A1 dolazi sa cistim Androidom.a ovde kod nas (za sada) imas 5x model. Uz to taj 5x je upravo kineski fon ,pa ne verujem da moze biti global verzija jer oni sad imaju verzije za Kinu,Indiju,Global,rekao bih ovaj cak i za Rusiju. Sto ce reci-kineski fon,kineski rom.

Uz to,a to mogu da prihvatim cak i ja koji sam skeptican prema tim modelima (iako sam imao u vidu jedan iz Xiaomi linije koji se vise ne prodaje -Redmi Note 3) taj fon je nesto kao MI6 "lite" . Znaci ima "sve",ali to nije to.Neke stvari su drugacije uradjene,izostavljene ili losije stavljene da ne bi pretekao MI6. Ipak,jeste dobar,to stoji.

Samo tu ima jos jedna stvar-kao sto ,recimo ta trojka vise nije "aktuelna" (ili bolje reci,VEC nije aktuelna),cini mi se ni ovo nece biti vec ce da stancuju nove,a to bas mi i nije garant preterane dugovecnosti i kvaliteta. Znas ono kao-kineska roba,iskoristis,bude ok dok bude,bacis,uzmes novo itd.
Ovaj je kompletan,na papiru,ali je MI6 opet bolji,kako ko hoce.

@Aibo
Jesam razmisljao cak i tome,mada Samsung nikako ne gotivim,ali sve opcije su mi otvorene,ne samo da se zakacim za jedan ili dva. Ipak jedan brend kome se nekako stalno vracam (a to mozda nesto i znaci) jeste Asus-ima dosta dobrih i zadovoljavajucih modela,ali ipak ne zelim zadovoljavajuci vec odlican po (skoro) svim karakteristikama,a uz to i ne menjam fon svakih dva meseca,pa cak ni godine.
Opet,kao sto sam i rekao,rate su mi opcija koju sve vise imam u vidu jer pored ovolikih troskova koji su mi se srucili na ledja i koji me mozda tek cekaju mobilni dodje kao cigla,a ne zadovoljstvo nove kupovine,neceg sa cim si se ponovio,kapiras-dobar osecaj koji traje,kao i to sto si uzeo.Zato i gledam ovoliko i sve analiziram,a preko neta nemoze na rate,ove "male" prodavnice su mi malo i rizicne,mada nikako nemora znaciti nesto lose,cak moze biti i obrnuto. Opet ,nije isto Logic i Tehnomanija ili Gigatron (prva je moj favorit,tu uzimam sve i znamo se).
Videcu vec,suzava mi se izbor jer mi je,cini se,vec i dosta biranja...
nikola1ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke