tema: Vip neo?
Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2017, 9:55   #54
Djuro
Član
 
Član od: 6.4.2012.
Poruke: 314
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Vip neo?

Ja sam presao na NEO2, sto se tice razgovora, neta... isti je kvalitet kao i u MTS-u.
Jednostavno da li je signal bolji ili gori, net brzi ili sporiji zavisi od mesta.
Posto sam bio i u Telenoru nemam utisak da je iko od njih generalno bolji ili losiji sto se signala tice. Na nekim mestima gde nisam imao signal sa Telenorom imao sam sa MTS-om, sad recimo gde nisam imao sa MTS-om imam sa VIP-om, ali isto tako gde mi je sa MTS-om bio dobar sa VIP-om mi je malo losiji.
Jednostavno zavisi gde zivis i kuda se kreces.

Ono sto je sada zanimljivo je da kada podneses zahtev za prenosenje broja u VIP, MTS te zove i nudi mnogo bolje uslove od njihovih zvanicnih samo da ostanes kod njih, mene su zvali ali se nisam javljao, ortaka su zvali i on se bukvalno kao na pijaci cenjkao sa njima i na kraju ostao u MTS-u gde je za 839 dinara dobio MIKS XL paket i 100gb net-a za celu ugovornu obavezu. Tako da ako sa postpaid MTS-a prelazite u VIP spremite se i za ovu opciju.

Drugarica mi radi u call centru MTS-a, i kaze kako je ogroman broj ljudi presao u VIP, te da su najavili smanjenje zaposlenih u MTS-u.
Djuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke