Prikaz jedne poruke
Stara 12.9.2017, 23:32   #50
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Poredjenje je na mestu jer jeli pricamo o nepouzdanim,svetu slabo poznatim brendovima i Samsungu koji ima zasluzen rejting tako da uradi jos jedan facepalm

Drugo, odakle ti to da nisam koristio Xiaomi? Drug je uzeo u logic shop_u redmi 3 pro za 230e i dobio je kineski rom ,znaci na novom telefonu mora da se d*ka da menja rom umesto da otvori kutiju i koristi...dok sam ja kupii J7 2016 koji perfektno radi i nisam morao da se zamajavam sa glupostima ,otvorio kutiju ubacio sim karticu i poceo da koristim i eto dobijam naj noviji OS...znaci pali

Kad ti kinezi budu imali zvanicne uvoznike,prodavnice,servise i romove za evropu onda mozemo da pricamo o njima

Osim naravno ako osoba koja uzima telefon voli da se zamajava oko custom rom_a i da popravlja nov telefon.
Dobro, ovo postujem. Neko stvarno nema zivaca, volje i vremena da se zamajava sa flesovanjem i tim stvarima.

Ali ovo vezano za Xiaomi je njegova greska. U prodaji ima telefona sa kineskim, a i sa global ROM-om. Niko ga nije terao da kupi taj sa kineskim.

Ja sam imao Gionee Elife E7 (u to vreme je bio konkurencija S5) i isto sam samo upalio telefon, ubacio SIM karticu i koristio.

Uostalom po meni je vredno odvojiti malo vremena i za 200-250 evra uzeti vrh telefon. Pogledaj LeEco Le Max 2 i sve ce ti biti jasno. Ako ti je to los telefon na papiru onda ne znam sta da ti kazem. A posto ces verovatno reci da nije sve do hardvera, ja ti iz licnog iskustva mogu reci da telefon radi bez ikakvog stucanja i da je u potpunosti konkurentan top ponudama iz Samsunga, Apple, Sony itd, a kosta samo 250 evra. Cak ima i jako puno developera koji rade na Custom Romovima za njega.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke