Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2021, 18:23   #221
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition

Pre jace od mesec dana sam presao sva tri dela. Nisam dao nista, te pare sam preusmerio na Black Friday.

Igrao sam pre svega zato sto me je interesovalo sta sam propustio u prici, kao i tamo gde sam povrsno zagrebao. Neke stvari mi sada jesu jasnije. Muzika jeste kvarila uzitak u VC i SA pri prelazenju. I noviji VC je osakacen sa izostankom nekoliko misija. Bilo je toliko hintova zasto treba da zaobidjem igru, ali sam ipak zeleo da vidim neke stvari. Ova ''nova'' trojka je iritantna do bola, kasnije se uverio da su tu najvise fejlovali. Kao klinac u III sam imao problema generalno sa svim, dok u VC i SA samo letenje. Kada sam vec spomenuo letenje, promenili su kontrole(numpad zamenili misem) pa mi je bilo ovako teze da prelazim te misije ponovo.

Sa jedne strane dobro da se desilo ovakva igra, jer pitanje je kada bih presao VC i SA. VC bih originalni sigurno presao bez problema, dok za SA nisam toliko siguran. Checkpointi su mi u par misija puno pomogli da ne prelazim sve iz poceka. Ipak su dosta duze misije od VC.

U nekom trenutku cu preci originalni VC, moguce i SA kada se naoruzam sa strpljenjem posto ima puno dugackih deonica i health gubim zbog toga sto na neke protivnike nisam skroz pripremljen a nije da idem glavom u zid. Sifre mi se ne koriste, u petici ih uopste nisam koristio. SA je bio ipak najpogodniji za takvu vrstu zezanja. Btw, saznao sam nedavno kada se ukucaju sifre za Riots, ne mozes da predjes misiju sa Madd Doggom u Las Venturasu. Ni ne stignes do njega, on vec skoci. Tu sam gresku napravio 2005, zato sam morao sve iz pocekta.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke