Prikaz jedne poruke
Stara 24.2.2018, 18:02   #3616
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Lapsusi i smešne situacije...

Citat:
Stivi kaže: Pregled poruke


pre par godina,tacnije 2009 god. kupio sam novi kompjuter.Sada da ne objasnjawam iz kojix razloga sam kupio now komp ali sta se dogodilo..

Posto sam iz Cuprije,narucio sam kompjuter iz Novog Sada,tacnije iz prodavnice racunara ( ne secam se kako se zowe) i posle 2 dana meni dolazi komp na kucnu adresu.Posto saam bio u TREZNOM stanju bilo mi je iz prwe odma nesto sumljivo sa kompom. tacnije,komp je swirao non stop kao da mu je crklo nesto,osecao se bukvalno na balegu i takoreci se tresao kad ga pokrenem...Posto mi je wec swe bilo cudno,kako da mi ne radi kompjuter a now je,pozvao sam radnju u kojoj sam kupio komp i objasnio o cemu se radi.Oni su mi na to odgoworili da dodjem iz Cuprije u Noci Sad i donesem komp. da bi ustanowili u cemu se radi.... ja se lepo pokupio sa swe "smrdjivim" kompom i zapucao u Nowi Sad...U radnji mi prodavac kaze da su mi dali isprawan kompjuter i da sam ga ja bacao,sutirao a zbog smrada koji se sirio i da sam ga wozio u prewoznom srectwu u kome sam pre toga wozio zivinu xDDD..... znaci nisam moga da werujem...odma sam im rekao da prowere porudzbinu koju sam narucio i da prowere da li su mi posali komp koji sam trazio...posle dosta wredjanja wlasnik je dosao i prowerio i ustanowilo se da su mi prodali kompjuter koji je apsolutno ne isprawan,neki cowek ga je doneo i ostawio posto je kupio now(pretpostawljam)....ali se tu prica ne zawrsawa...Oni meni predaju moj kompjuter koji sam narucio i zbog uwreda i maltretiranja uz kompjuter sam dobio asusov laptop,misa i tastaturu....znaci kada su mi to dali nisam mogao da werujem swe dok nisam izasao iz radnje....OWO SE IPAK ISPLATILO.PLATIO SAM 72 000 ZA KOMPJUTER A DOBIO I LAPTOP,MIS I TASTATURU U WREDNOSTI OD 34 000 DIN. kad bi bila sreca pa jos nekoga tako da pogodi sreca....bilo bi lepo...
Majko moja mila gde mi rastemo......
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke