Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2010, 1:01   #46
Marko 0401
Veteran
 
Član od: 15.10.2006.
Lokacija: Nepoznata
Poruke: 1.109
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Kako narezati DVD+R DL disk (8,5Gb)

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Definitivno imas neki problem na relaciji hard-rezac, mada po ovom izvestaju deluje kao da je sam rezac problem.
Koji je to laptop? Da li su hard i rezac SATA ili ATA? Ako je ovo drugo, postoji mogucnost da ti se rezac prebacio u PIO mod.
U pitanju je lap iz profila:
AMD Turion 64 X2 Dual Core TL-50 (1.6 Ghz,512KB L2)
15.4" WXGA wide CristalBrite
ATI X1300 128mb dedicated
2 GB DDR2 - 667Mhz
80 GB 5400rpm SATA HDD

Ali nije mi jasno kako sam uspješno narezao onaj prvi disk!!
E ne znam, a taman je počeo da trokira kad sam pisao ono kako koristim druge programe dok se reže disk,
i ubrzo nakon toga je izbacio grešku (vidim da trokira tako što disk odjedno počne da se vrti velikom brzinom, pa onda stane potpuno)
Da li je moguće da mu ovo smeta (što pokrećem druge programe dok je rezanje u toku)?!!

Prvi put sam ostavio lap top i izašao napolje dok se rezalo, kad sam se vratio bio je uspješno narezan.

E da, i rezanje je puklo baš i kada na ova druga 2 cd-a koja sam juče bacio, na oko 40%!!!
Da li je moguće da je u ovoj muzici ims stvarno nekih fajlova koji nisu kompatibilni i koii neće da se narežu?

Kada sam ubacio folder sa muzikom i kada ga je ImgBurn analizirao, izbacio je gomilu neki hidden i sistem fajlova koji nisu ubačeni.
Pa sam onda obilježio da ubaci te hidden informacije, predpostavljajuće da je to neki info o samim pjesmama (imena, dužina pjesama) za plejere...

Poslednja ispravka: Marko 0401 (12.3.2010 u 1:08)
Marko 0401 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke