Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2010, 0:06   #40
Marko 0401
Veteran
 
Član od: 15.10.2006.
Lokacija: Nepoznata
Poruke: 1.109
Zahvalnice: 125
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Kako narezati DVD+R DL disk (8,5Gb)

Citat:
Picard kaže: Pregled poruke
Ides na "Write files/folders to disk", zatim View> cekiraj Drop Zone, pojavice ti se kvadrat sa ImgBurn znakom u koji ubacujes fajlove i foldere koje zelis (najlaksi nacin). Na pitanje koje ti postavi prilikom ubacivanja prvog foldera odgovaras sa "No". Neka ti na tabu "Informations" bude cekirana opcija "Auto" tamo gde je digitron. U tabu "Device" biras brzinu rezanja, u "Labels" pises naziv diska.
Ovo je dovoljno za pocetak, mislim da ces se snaci. Ako ne, pitaj sta ti nije jasno.
Brate HVALA, zahvalio bih ti se 2 puta da mogu!
Ovo uputstvo bi trebalo staviti na onaj njihov forum sa uputstvima za korišćenje programa,
gdje možeš samo da odlučiš da deinstaliraš softver (koliko su dobra uputstva mislim)!

Evo krenulo je rezanje, vidjećemo da li će uspješno da se završi!
Inače, sada sam stavio 4x brzinu baš da vidim hoće li da je podrži, i stoji da je
podešena 4x brzina ali "Write rate" ne prelazi 2.4x! Da li to znači da se ipak "reže" na 2.4x?

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
Gdje sa Nerom 7 da režeš DL diskove.
Pa u pravu si, trebalo bi da radim neki audio remastering sa njim a?!
Šta tebi fali kod imgburn-a?



P.S
Da li radite nešto na kompu dok režete diskove, kao što ja sada mlatim po forumu (tj. koristim firefox)?
Takođe i Thunderbird mi je upaljen...

Na NERU sam izbjegavao da pokrećem druge programe dok reže nešto, jer je brzo nakon pokretanja nekog programa znalo da pukne rezanje!
Baš da vidimo kakav je ImgBurn po tom pitanju!
Marko 0401 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke