Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2012, 0:20   #742
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: Playstation 2 emulator

Citat:
Crusader88 kaže: Pregled poruke
@ Stojan posto vidim da ima iskustva, hteo sam da te pitam da li su slucajno probao Crash Team Racing preko ps2 emulatora.

I da li ce meni raditi meni na klokovan core2duo na 3.4 , 6 gb ddr2, i 8800gt. Pokusavao sam ranije bio tekken 5 i radio je srednje zalosto sa svim zivim podesavanjima.

Da li bi mi sa manje laga i seckanja radio Crash preko ps2 emulatora ili recimo preko GameCube emulatora.
Pod jedan : Crash Team Racing je za PS1, tako da poteraj preko ePSXe - radi savrseno ! (Ako si mislio da emulirash PS1 igre preko PCSX2 - zaboravi !)

Pod dva : Ako nisi, stavi 64bit OS ; zatim upari u SLI 8800GT ili kupi bolju gfx - ne podrzava ti DirectX 11 ! ; nije lose da RAM bude DDR3, a gfx GDDR5.

Pod tri : Crash Tag Team Racing je za PS2/GC/XBOX. Ako si mislio na ovu igru onda skini najnoviji PCSX2 i procitaj ovo
Ja licno sam pokusavao da odigram CTTR preko PCSX2, ali igra random zakucava in-game. (nisam siguran dali je do ISOa ili nesto drugo - koristi save state da bi prevazisao ovaj "bug")
Isto tako CTTR radi i preko Dolphina, ali mislim da ce ti za ovu verziju trebati jos jaci kompjuter s tim da ako upotrebljavas 64bit build emulatora, znatno ces ubrzati emulaciju.

Jos samo da ti napomenem da kod PCSX2 uvek ucitavaj direktno ISO, a ne preko virtuelnog drajva ili pravog CD/DVD-ja - brza je emulacija tako.

Sa srecom igranje !
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke