Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2010, 22:20   #42
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: WinMobile vs. iPhone OS (based on Mac OS)

Citat:
federer kaže: Pregled poruke
Da poznajes mene,ih..A sto je ovaj prico o HD2 ,svaka cast HTCu sta mu je sve napravio. Ali realnost,ta surova ,glupa realnost,nalaze da najbolje igrice (sto se tice mobilnih) izlaze na iPhoneu (mada ja ne bi volio da je tako)..Dzaba tebi BMW kad nema volan..
Valjda telefon sluzi za jos nesto osim za igrice, pogotovo telefoni top klase koji spadaju u kategoriju poslovnih? Ili mozda ovaj (koji btw ima neki nadimak pa kakav-takav) nije u pravu? Kritikovao si DonKorleonea91 pa cisto da naglasim da je oslovljavanje nekog ko ima ime/prezime/nadimak sa ovaj sto je pricao nije bas podesno niti kulturno.
Dalje, HD2 dolazi sa samo jednom igricom i to bas bez veze (Teeter, ali smatram da je i ona eto tek da nesto ima) ali ja mu u tome pored svih ostalih stvari sto ima nisam video manu, jer ninajednom telefonu nisam igrao igre - nekako mi je lepse igrati igre na racunaru.
A ako smatras da je neki telefon bolji od drugih samo zato sto ima bolje igrice onda OK - meni su mnogo bitnije neke druge karakteristike koje sam naveo. Ja niti smatram da su na telefonima od 600+ evra igre bitne, niti mislim da je poredjenje vaznosti igara na telefonu i volana na BMW-u odgovarajuce, a ti vidi zbog cega.
Na kraju, koristio sam oba telefona i mogu da kazem da mi se iPhoneov OSX daleko vise dopada od WM, ali da dodam jos jednom da je HTC sa Sense-om daleko od onoga sto nudi "cisti" WM 6.5, sto mu je samo jos jedan plus.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke